Геннадій Корбан був посадовою особою місцевої влади з 2014 року до відставки у березні 2015 року. У липні 2015 року він став лідером політичної партії. Незабаром після цього він висунув свою кандидатуру на парламентські вибори та на посаду міського голови Києва, але зазнав поразки.






