Справа «Воронков проти Росії» №2

Документ у перекладі президента Спілки адвокатів України Олександра Дроздова та доцента кафедри кримінального права і правосуддя Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С. Дем’янчука Олени Дроздової.

Avatar
ECHR: Ukrainian Aspect

автор

11 Березня 2021
|
786
|

З релізом мовою оригіналу можна ознайомитися за посиланням.

Прес-реліз,
виданий Секретарем Суду
ЄСПЛ, 073, (2021)
02. 03.2021

Voronkov проти Росії № 2 (№ 10698/18)

Заявник, Valeriy Yakovlevich Voronkov, є громадянином Росії, який народився в 1939 році і мешкає в м. Самара (Росія).

Справа стосувалася двох судів, які по черзі відмовились від юрисдикції для розгляду справи заявника.

У березні 2016 року пан Voronkov відкрив провадження проти свого роботодавця з вимогою виплатити заборговану заробітну плату та вимагаючи підтвердження існування трудових відносин.

4 квітня 2016 року Промисловий районний суд м. Самара встановив, що він не має територіальної юрисдикції вважаючи, що провадження у справі повинне відбуватися в Жовтневому районному суді м. Самара, який мав юрисдикцію в районі, в якому була розташована компанія-відповідач. 3 жовтня 2016 року суддя цього суду також відмовився від територіальної юрисдикції зазначивши, що компанія не була розташована в Жовтневому районі та вказав адресу в Промисловому районі.

Покладаючись на статтю 6§1 (право на справедливий судовий розгляд) заявник стверджував про порушення його права на доступ до суду у зв’язку з тим фактом, що кожен із двох судів по черзі відмовився від територіальної юрисдикції для розгляду його справи.

Порушення статті 6§1

Справедлива сатисфакція: Заявник не подав жодної вимоги щодо справедливої сатисфакції.

Підпишись прямо зараз!

Заповни форму, щоб отримувати новини на пошту