Справа «ТОВ «КД-Консалтинг» проти Росії» (прес-реліз)

Документ у перекладі президента Спілки адвокатів України Олександра Дроздова та директора АБ «Дроздова та партнери» Олени Дроздової.

Avatar
ECHR: Ukrainian Aspect

автор

11 Червня 2018
|
3 225
|

Справа стосувалася вилучення та утримання органами влади декількох тон цинку, які належали компанії-заявникові, для використання як доказів у кримінальному провадженні, а також зникнення вилученого цинку з депо, в якому він зберігався.

Прес-реліз англійською мовою можна переглянути за посиланням.

 

Прес-реліз,
виданий Секретарем Суду
ЄСПЛ 189 (2018)
29.05.2018

ТОВ «КД-Консалтинг» проти Росії (№ 54184/11)

Компанія-заявник, ТОВ «КД-Консалтинг», є товариством з обмеженою відповідальністю, розташованим в Москві. Справа стосувалася вилучення та утримання органами влади декількох тон цинку, які належали компанії-заявникові, для використання як доказів у кримінальному провадженні, а також зникнення вилученого цинку з депо, в якому він зберігався.

Посилаючись на статтю 1 Протоколу № 1 (захист власності) компанія-заявник скаржилася на втручання у її право власності внаслідок вилучення і утримання товарів, яке, як вона стверджувала, було необґрунтованим, на нездатність органів влади забезпечити його зберігання, а також на відмову національних судів відшкодувати передбачувану завдану шкоду.

Порушення статті 1 Протоколу № 1

Справедлива сатисфакція : Суд постановив, що виявлення порушення є достатньою справедливою сатисфакцією щодо моральної шкоди, завданої компанії-заявникові. Суд присудив компанії 34 000 євро відшкодування матеріальної шкоди.

Підпишись прямо зараз!

Заповни форму, щоб отримувати новини на пошту