Справа “Moкану та інші проти Республіки Молдова” (прес-реліз)

Документ у перекладі президента Спілки адвокатів України Олександра Дроздова та директора АБ «Дроздова та партнери» Олени Дроздової.

Avatar
ECHR: Ukrainian Aspect

автор

9 Липня 2018
|
2 888
|

Справа стосувалася захоплення державою земель сільськогосподарського призначення, яка належала заявникам з метою будівництва секції залізничної колії.

Прес-реліз,
виданий Секретарем Суду
ЄСПЛ 231 (2018)
26.06.2018

Moкану та інші проти Республіки Молдова (№ 8141/07)

Заявники, Віктор Мокану, Павло Радукану та Семен Мітітелу, є громадянами Молдови, які народилися в 1951, 1935 та 1961 роках, відповідно. Вони мешкали в м. Синджера (Республіка Молдова) у відповідний час. Пан Мокану і Радукану померли в 2008 і 2013 роках, відповідно, а їх діти – Валентин Мокану та Віра Брагіш, відповідно – висловили бажання продовжувати розгляд справи.

Справа стосувалася захоплення державою земель сільськогосподарського призначення, яка належала заявникам з метою будівництва секції залізничної колії, яка проходить через м. Сенджера.

Посилаючись, зокрема, на статтю 1 Протоколу № 1 (захист власності) Європейської Конвенції заявники стверджували, зокрема,, що встановлена законодавством процедура відповідно до Закону про експропріацію не була дотримана.

Порушення статті 1 Протоколу № 1

Справедлива сатисфакція : Суд постановив, що питання  застосування статті 41 (справедлива сатисфакція) Конвенції не було готове для вирішення і відклав його для розгляду на більш пізню дату.

Підпишись прямо зараз!

Заповни форму, щоб отримувати новини на пошту