Справа «Махарамов проти Азербайджану» (прес-реліз)

Документ у перекладі президента Спілки адвокатів України Олександра Дроздова та директора АБ «Дроздова та партнери» Олени Дроздової.

Avatar
ECHR: Ukrainian Aspect

автор

20 Травня 2019
|
2 579
|

Реліз мовою оригіналу можна переглянути за посиланям.

Прес-реліз,
виданий Секретарем Суду
ЄСПЛ 172 (2019)
09.05.2019

Махарамов проти Азербайджану, справедлива компенсація (заява № 5046/07)

Справа стосувалася питання справедливої сатисфакції у зв’язку зі скаргою пана Maharramov на те, що він був незаконно і необґрунтовано позбавлений власності без будь-якої компенсації.

Пан Maharramov володів магазином, який зруйнували місцеві органи влади для того, щоб було можливо розширити вулицю незважаючи на те, що він відмовився звільнити його.

У своєму основному рішенні від 30 березня 2017 року Суд постановив, що мало місце порушення статті 1 Протоколу № 1 (захист власності) Європейської конвенції з прав людини.

Суд також вирішив, що питання справедливої сатисфакції не було готове для вирішення і відклав його для розгляду на більш пізню дату.

Справедлива сатисфакція: У своєму сьогоднішньому рішенні Суд постановив, що Азербайджан повинен виплатити пану Maharramov 50 000 євро (EUR) відшкодування матеріальної шкоди, 3000 євро відшкодування моральної шкоди та 1900 євро відшкодування видатків та витрат.

Підпишись прямо зараз!

Заповни форму, щоб отримувати новини на пошту