Справа «Краєва проти України»

Документ у перекладі члена Комісії з питань правової реформи при Президентові України, д.ю.н. Олександра Дроздова та доцента кафедри кримінального права і правосуддя Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С. Дем’янчука, к.ю.н. Олени Дроздової.

Avatar
ECHR: Ukrainian Aspect

автор

18 Січня 2022
|
781
|

З релізом мовою оригіналу можна ознайомитися за посиланням.

Прес-реліз,
виданий Секретарем Суду
ЄСПЛ, 011, (2022)
13.01. 2022

Краєва проти України (№ 72858/13)

Заявниця, Агнесса Едуардівна Краєва, є громадянкою України, яка народилася в 1986 році і мешкає в м. Запоріжжя (Україна).

Справа стосується порушення митних правил, ймовірно скоєних заявницею в якості агента з митного оформлення, що працює на приватне підприємство, а також подальшого судового провадження.

Покладаючись на статтю 1 Протоколу № 1 (захист власності) та статтю 6§1 (право на справедливий судовий розгляд) Конвенції заявниця скаржиться, зокрема, на те, що накладений на неї штраф був непропорційним і незаконним.

Порушення статті 1 Протоколу №1

Справедлива сатисфакція: Суд вважає, що поновлення адміністративного провадження буде найбільш відповідним способом відшкодування будь-яких наслідків встановленого Судом порушення статті 1 Протоколу № 1. Заявниця не подавала вимоги відшкодування видатків і витрат.

Підпишись прямо зараз!

Заповни форму, щоб отримувати новини на пошту