Справа «Kaнал проти Туреччини» (прес-реліз)

Документ у перекладі президента Спілки адвокатів України Олександра Дроздова та директора АБ «Дроздова та партнери» Олени Дроздової.

Avatar
ECHR: Ukrainian Aspect

автор

30 Січня 2019
|
2 235
|

З релізом мовою оригіналу можна ознайомитися за посиланням.

Прес-реліз,
виданий Секретарем Суду
ЄСПЛ 012 (2019)
15.01.2019

Kaнал проти Туреччини (№ 55303/12)

Заявник, Галіл Канал, був громадянином Туреччини, який народився в 1938 році. У відповідний час він мешкав в м. Анталія (Туреччина). Він помер 22 червня 2014 року. Його спадкоємці бажали продовжити заяву.

Справа стосувалася тверджень про злочину недбалість лікарів. Пан Канал скаржився на наслідки (sequelae) операції з простатектомії (видалення простати для лікування раку простати), які були викликані помилкою, яку він приписував медичному персоналу. Після хірургічної операції, зокрема, він був змушений мочитися через анус.

Посилаючись, зокрема, на статтю 8 (право на повагу до приватного і сімейного життя) пан Канал стверджував, що ця хірургічна операція мала шкідливі наслідки для його фізичної недоторканості , а також те, що він не мав ефективного засобу судового захисту щодо його скарги.

Порушення статті 8 (розслідування)

Справедлива сатисфакція : 7500 євро (моральна шкода) та 2 500 євро (видатки та витрати) спадкоємцям пана Канала спільно.

Підпишись прямо зараз!

Заповни форму, щоб отримувати новини на пошту