Справа «Горюнов проти Республіки Молдова» (прес-реліз)

Прес-реліз у перекладі президента Спілки адвокатів України Олександра Дроздова та директора АБ «Дроздова та партнери» Олени Дроздової.

Avatar
ECHR: Ukrainian Aspect

автор

13 Червня 2018
|
3 241
|

Справа стосувалася того, що на ув’язненого протягом декількох місяців одягали наручники кожного разу, коли він залишав свою камеру.

Прес-реліз англійською мовою можна переглянути за посиланням.

 

Прес-реліз,
виданий Секретарем Суду
ЄСПЛ 189 (2018)
29.05.2018

Горюнов проти Республіки Молдова (№ 14466/12)

Заявник, Ігор Горюнов, є громадянином Молдови, який народився у 1968 році і знаходиться під вартою в м. Резина (Республіка Молдова).

Справа стосувалася того факту, що на пана Горюнова, який відбуває вирок до довічного ув’язнення за вбивство, протягом декількох місяців одягали наручники кожного разу, коли він залишав свою камеру.

Покарання до носіння наручників за межами його камери було призначене пану Горюнову в липні 2011 року, через чотири місяці після того, як був знайдений мобільний телефон. Він безуспішно подавав скарги до національних судів на цей захід, розгляд яких тривав майже п’ять місяців.

Посилаючись на статтю 3 (заборона нелюдського або такого, що принижує гідність, поводження), він скаржився на те, що він зазнав нелюдського та такого, що принижує гідність, поводження через те, що його змушували носити наручники без будь-якої особливої підстави.

Порушення статті 3 (таке, що принижує гідність, поводження).

Справедлива сатисфакція : 4500 євро (моральна шкода) та 650 євро (видатки та витрати).

Підпишись прямо зараз!

Заповни форму, щоб отримувати новини на пошту