Проблеми виконання Україною рішень ЄСПЛ обговорюють у Верховній Раді

Avatar
ECHR: Ukrainian Aspect

автор

9 Грудня 2020
|
1 803
|

Стан виконання Україною рішень ЄСПЛ, вимоги Ради Європи щодо їхнього виконання в контексті взятих міжнародних зобов’язань обговорюють сьогодні на слуханнях Комітету Верховної Ради з питань правової політики.

Сьогодні проходять комітетські слухання на тему: «Проблеми виконання Україною рішень Європейського суду з прав людини».

Засновник проекту ECHR. Ukrainian Aspect адвокат, голова Комітету НААУ з питань безоплатної правової допомоги, член Комісії з питань правової реформи Олександр Дроздов окреслить актуальні питання виконання Україною рішень, прийнятих ЄСПЛ в аспекті захисту права власності.

Участь у заході беруть народні депутати, представники Кабміну, Мін’юсту та інших органів виконавчої влади, судової гілки влади, громадянського суспільства і міжнародних організацій, Ради Європи.

В межах контрольної функції Комітету ВР планується отримати інформацію та обговорити стан виконання Україною рішень Європейського суду з прав людини та вимоги Ради Європи щодо їхнього виконання в контексті взятих Україною міжнародних зобов’язань перед Радою Європи, а також Міжнародним валютним фондом та Європейським Союзом

Також у фокусі роботи вимоги Комітету Міністрів Ради Європи та рекомендації щодо першочергових дій, які необхідно вжити з метою виконання рішень ЄСПЛ у справах «Юрій Миколайович Іванов проти України», групи Жовнера та «Бурмич та інші проти України», а також проблеми, ідентифіковані у справах «Зеленчук і Цицюра проти України», «Петухов проти України», «Петухов проти України (No2)».

Планується обговорити та визначити пріоритетні кроки та заходи, які необхідно здійснити, строки їхнього здійснення, а також індикатори виконання в контексті виконання рішень ЄСПЛ, які були предметом обговорення на цих комітетських слуханнях.

За результатами проведених слухань будуть сформульовані певні рекомендації.

Проблеми виконання Україною рішень ЄСПЛ. Програма комітетських слухань
Підпишись прямо зараз!

Заповни форму, щоб отримувати новини на пошту