Міжнародний форум з практики ЄСПЛ проходить онлайн (трансляція)

Avatar
ECHR: Ukrainian Aspect

автор

9 Грудня 2020
|
1 268
|

Міжнародний форум з практики ЄСПЛ

Сьогодні, 9 грудня, розпочинає роботу IX Щорічний міжнародний форум з практики Європейського суду з прав людини. Цього року він проходить онлайн. Тож взяти участь у заході може кожен бажаючий.

Захід, організований Координатором проектів ОБСЄ в Україні за підтримки Офісу Ради Європи в Україні, Львівського національного університету ім. Івана Франка, Національної школи суддів України та Верховного Суду, розпочнеться о 10:00, передає інформаційний ресурс «ECHR. Ukrainian Aspect».

Пряма трансляція заходу здійснюється на Youtube.

У перший день планується обговорити проблеми реалізації європейських стандартів щодо права на справедливий суд у державах-членах Ради Європи, встановлення ефективної співпраці з Європейським судом з прав людини, питання гендерної рівності та доступу до правосуддя у світлі практики ЄСПЛ.

Щорічний міжнародний форум з практики Європейського суду з прав людини – це платформа для обговорення важливих питань щодо застосування практики ЄСПЛ та її впливу на Україну для усіх гілок державної влади, суддів , правників, науковців, неурядових організацій та експертів у галузі захисту прав людини. З часу започаткування Форуму у 2012 році, понад 2 тис. фахівців взяли участь у заході у форматі офлайн та онлайн.

Підпишись прямо зараз!

Заповни форму, щоб отримувати новини на пошту