До 70-річчя Конвенції РЄ та ЄСПЛ проводять конференцію з просування рівності для представників ЛГБТІ

Avatar
ECHR: Ukrainian Aspect

автор

8 Жовтня 2020
|
1 162
|

Роль Європейської конвенції з прав людини в просуванні рівності для ЛГБТІ-людей

Сьогодні, 8 жовтня, Європейський суд з прав людини спільно з Відділом з питань сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності Ради Європи проведуть онлайн-конференцію на тему «Роль Європейської конвенції з прав людини в просуванні рівності для ЛГБТІ-людей».

Захід приурочено до 70-річчя Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, передає інформаційний ресурс «ECHR. Ukrainian Aspect».

Предметом обговорення стануть три ключові теми:

– ситуація із дотриманням прав трансгендерних людей;

– одностатеві союзи і шлюби;

– мова ненависті по відношенню до представників ЛГБТІ.

Конференція пройде з 11:20 до 17:10 за київським часом.

Відкриють захід заступник Генерального секретаря Ради Європи Габріелла Баттаїні-Драгоні та заступник Секретаря ЄСПЛ Маріалена Цірлі. Голова суду Роберт Спано виступить з вітальним повідомленням.

Організатори вважають, що конференція стане платформою для обміну інформацією між суддями, представниками органів Ради Європи та громадянським суспільством щодо викликів та підходів у досягненні реальної рівності прав для представників ЛГБТІ.

Взяти участь у заході можна, перейшовши за посиланням на сторінку заходу. Користувачам смартфонів рекомендують завантажити додаток Kudo Live і скористатися ID конференції: 111111789326. Робочі мови заходу англійська та французська.

Повідомляється, що після завершення конференції запис буде доступний для перегляду на веб-сайті Європейського суду з прав людини.

Programme Conference LGBT
Підпишись прямо зараз!

Заповни форму, щоб отримувати новини на пошту