COVID – не привід: французьким студентам не вдалося скасувати іспити через ЄСПЛ

Avatar
ECHR: Ukrainian Aspect

автор

7 Травня 2021
|
1 366
|

Скасування іспитів

Європейський суд з прав людини не прийняв до розгляду клопотання 15 студентів французьких будівельних технікумів, які вимагали скасувати річні іспити і ввести замість них оцінку знань за середнім балом за підсумками року.

Про це повідомило Agence France-Presse, передає інформаційний ресурс «ECHR. Ukrainian Aspect».

У минулому році в зв’язку зі складною епідеміологічною обстановкою іспити в будівельних училищах були замінені середніми оцінками за підсумками перевірок знань і навичок, проведених протягом року.

Очевидно на щось подібне студенти розраховували і в цьому році. Акція з вимогою до уряду змінити умови оцінки знань отримала підтримку 180 тис. учнів будівельних училищ. Вони зверталися до Державної ради Франції, який відхилив їхні вимоги. Натомість чиновники пообіцяли, що під час проведення іспитів будуть дотримані всі встановлені санітарні правила. Тим же, хто не зможе скласти іспити, в липні буде надана додаткова можливість перездачі. В першу чергу, перескладати доведеться тим, у кого в даний час позитивний результат тесту на коронавірус.

Тоді студенти звернулися до Європейського суду з прав людини. Вони наполягали, що нинішня санітарна ситуація не дозволяє їм складати іспити в нормальних умовах і сподівалися, що ЄСПЛ дасть вказівку скасувати сесію, яка в училищах почнеться 10 травня.

Однак високі судді відзначили, що не вважають за доцільне вказувати в рамках затребуваних забезпечувальних заходів, передбачених 39-ю статтею Регламенту ЄСПЛ, на необхідність скасувати іспити.

Підпишись прямо зараз!

Заповни форму, щоб отримувати новини на пошту