Юристи та судді ЄСПЛ поділяться з українськими адвокатами секретами успішного звернення до Євросуду

Avatar
ECHR: Ukrainian Aspect

автор

7 Травня 2019
|
3 959
|

Юристи та судді ЄСПЛ поділяться з українськими адвокатами секретами успішного звернення до Євросуду

Європейський центр правового співробітництва (Centre Européen de coopération juridique) з 14 по 18 жовтня 2019 року проведе щорічний семінар для адвокатів «Успішне звернення до Європейського суду з прав людини: від теорії до практики».

Захід відбудеться у Палаці Ради Європи (Страсбург, Франція) за підтримки інформаційного ресурсу ECHR: Ukrainian Aspect, який виступає партнером семінару CECJ.

Під час п’ятиденного семінару буде докладно розглянуто основні статті Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод. Також організатори обіцяють докладно розкрити низку практичних питань, зокрема:

– процедурні аспекти подачі скарги в ЄСПЛ;

– яким чином правильно підтримувати зв’язок з Судом;

– як домогтися пріоритетного розгляду справи в Суді;

– як попросити Суд застосувати термінові заходи превентивного характеру;

– яким чином необхідно розраховувати і дотримуватися термінів для звернення до Суду;

– коли можна звертатися в Суд за фінансовою допомогою до 850 євро за представлення інтересів клієнта;

– як правильно оформити документи для того, щоб отримати компенсацію;

– як подати скаргу, яка буде розглянута Судом по суті.

Родзинкою семінару стануть майстер-класи з юристами, які мають досвід роботи в ЄСПЛ. Вони будуть проходити за попереднім записом в складі групи з 5 осіб по 1,5 години. Усі учасники заздалегідь будуть розділені на групи. Кожному за два тижні до семінару буде надіслане домашнє завдання щодо заповнення формуляра, яке треба буде здати тренеру у перший день (домашнє завдання не є обов’язковим і виконується на розсуд учасника). Під час майстер-класу тренер індивідуально пояснить кожному адвокату, які помилки допущені саме в його скарзі, зверне увагу над чим потрібно особливо працювати, а також яким джерелами потрібно користуватися.

Для участі у семінарі необхідно надіслати заявку на електронну пошту [email protected], вказавши ім’я та прізвище латиницею (як в закордонному паспорті), а також українською мовою прізвище, ім’я, по-батькові, раду адвокатів або місце роботи.

На підставі заявки вам буде надіслано рахунок і договір для оплати реєстраційного збору. Стандартна вартість участі у заході – 760 євро. УВАГА!!! Якщо у заявці ви зазначите, що інформацію про захід дізналися на сайті ECHR: Ukrainian Aspect https://www.echr.com.ua/, організатори нададуть 5% знижку!

Після підтвердження оплати за вашим запитом буде надіслано інформацію з приводу рекомендованого готелю.

Усі учасники отримають сертифікат про участь в семінарі CECJ.

Європейський центр правового співробітництва (Centre Européen de coopération juridique) – французька компанія, що спеціалізується на організації міжнародних семінарів і конференцій для адвокатів.

Докладніше про захід можна дізнатися за посиланням.

Підпишись прямо зараз!

Заповни форму, щоб отримувати новини на пошту