У Верховній Раді обговорять проблеми виконання Україною рішень ЄСПЛ

Avatar
ECHR: Ukrainian Aspect

автор

16 Січня 2020
|
2 170
|

Парламентські слухання

Проблеми виконання Україною рішень Європейського суду з прав людини стануть предметом розгляду парламентських слухань, які відбудуться у Верховній Раді 25 березня 2020 року.

Відповідну постанову ВР було нещодавно ухвалено на основі проекту № 2468від 19.11.2019, передає інформаційний ресурс «ECHR. Ukrainian Aspect».

Для участі в парламентських слуханнях будуть запрошені представники центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, профільних міжнародних організацій, науковці, експерти, а також журналісти з числа працівників загальнодержавних та регіональних засобів масової інформації.

Кабінету Міністрів доручено підготувати і подати до 16 березня до ВР тиражовані для народних депутатів інформаційно-аналітичні матеріали та відповідні пропозиції до рекомендацій.

За організаційне та методичне забезпечення проведення парламентських слухань відповідає Комітет Верховної Ради України з питань правової політики.

Планується пряма трансляція парламентських слухань, стенографування та видання матеріалів за підсумками видавництвом Верховної Ради України.

Нагадаємо, відносини, що виникають у зв’язку з обов’язком держави виконати рішення Європейського суду з прав людини у справах проти України; з необхідністю усунення причин порушення Україною Конвенції; з впровадженням в українське судочинство та адміністративну практику європейських стандартів прав людини; зі створенням передумов для зменшення числа заяв до Європейського суду з прав людини проти України, регулює Закон «Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини».

Підпишись прямо зараз!

Заповни форму, щоб отримувати новини на пошту