У Раді Європи узагальнили заходи щодо виконання рішень ЄСПЛ, пов’язаних з правами ЛГБТІ

Avatar
ECHR: Ukrainian Aspect

автор

9 Вересня 2021
|
1 110
|

виконання рішень ЄСПЛ, пов'язаних з правами ЛГБТІ

Заходи щодо захисту та подальшого зміцнення прав лесбіянок, геїв, бісексуалів, транссексуалів і інтерсексуалів, які 18 країн-членів Ради Європи прийняли в зв’язку 33 окремими постановами, винесеними Європейським судом з прав людини, узагальнені в окремому інформаційному бюлетені.

Документ підготував і опублікував для загального доступу Департамент Ради Європи з виконання постанов ЄСПЛ, повідомляє інформаційний ресурс «ECHR.Ukrainian Aspect».

Бюлетень (завантажити можна тут) охоплює такі питання, як декриміналізація гомосексуальних стосунків, боротьба зі злочинами на грунті ненависті по відношенню до осіб ЛГБТІ і юридичне визнання гендерної ідентичності, а також права гомосексуалістів у збройних силах, право на усиновлення, батьківські права і опіка над дітьми.

Повідомляється, що це вже дев’ята публікація із серії інформаційних бюлетенів, присвячених змінам в національній політиці і практиці в країнах Європи в результаті виконання постанов ЄСПЛ.

Попередні інформаційні бюлетені стосуються конституційних питань, еффектівноcті розслідувань, свободи релігії, навколишнього середовища, незалежності та неупередженості судової системи, прав дітей, свободи вираження думок і умов тримання під вартою.

LGBTI persons’ rights. Thematic factsheet
Підпишись прямо зараз!

Заповни форму, щоб отримувати новини на пошту