Антидискримінаційне право

Видання Посібника з європейського антидискримінаційного права та переклад на українську мову здійснено у рамках спільної програми Європейського Союзу та Ради Європи «Посилення спроможностей адвокатів та правозахисників щодо реалізації на національному рівні положень Європейської конвенції з прав людини та Європейської соціальної хартії (переглянутої)». Зміст публікації не повинен тлумачитися як такий, що відображає офіційні погляди Європейського Союзу та Ради Європи.

Avatar
ECHR: Ukrainian Aspect

автор

15 Травня 2017
|
2 990
|

У січні 2010 року Європейський суд з прав людини і Суд справедливості Європейського Союзу досягли домовленості про спільну роботу над Посібником, що присвячений європейській судовій практиці з питань недискримінації.

Із набранням чинності Лісабонського договору положення Хартії основоположних прав Європейського Союзу набули обов’язкової сили. Крім того, Лісабонський договір передбачає приєднання ЄС до Європейської конвенції з прав людини. Отже, для забезпечення належної імплементації ключового аспекту європейського права в галузі прав людини – антидискримінаційних стандартів – до національних правових систем не лише бажано, а просто необхідно мати глибоке розуміння спільних принципів, розроблених Судом справедливості Європейського Союзу і Європейським судом з прав людини.

Підпишись прямо зараз!

Заповни форму, щоб отримувати новини на пошту