Олександр Дроздов отримав найвищу нагороду НААУ

Avatar
ECHR: Ukrainian Aspect

автор

22 Грудня 2021
|
467
|

Олександр Дроздов отримав найвищу нагороду НААУ

Голова Комітету Національної асоціації адвокатів України з питань безоплатної правової допомоги, засновник проекту  «ECHR. Ukrainian Aspect» Олександр Дроздов отримав одну з найвищих нагород НААУ – нагрудний знак «Захисник адвокатури».

Заохочувальну відзнаку О.Дроздову вручила голова Національної асоціації адвокатів, Ради адвокатів України Лідія Ізовітова.

Згідно із Положенням про заохочувальні відзнаки НААУ нагрудним знаком «Захисник адвокатури» нагороджуються адвокати, які залучені до роботи Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності та займають активну позицію у сфері захисту професійних та інших прав адвокатів, здійснюють організацію сприяння забезпеченню гарантій адвокатської діяльності та забезпечують необхідні умови для ефективного та якісного виконання адвокатами своїх професійних обов’язків, інші особи, які здійснили особистий вагомий внесок в царині захисту прав адвокатів.

Нагадаємо, Олександра Дроздова було призначено головою комітету у грудні 2019 року (розпорядження РАУ №204/2019). Цей комітет НААУ є постійно діючим колегіальним дорадчим органом. Метою його діяльності є моніторинг функціонування та розвитку системи безоплатної правової допомоги в Україні, проведення аналізу та узагальнення інформації з питань надання безоплатної правової допомоги, розробка змін до законодавства України про безоплатну правову допомогу та пов’язаних з ним актів, налагодження відносин у сфері надання безоплатної правової допомоги.

Підпишись прямо зараз!

Заповни форму, щоб отримувати новини на пошту