Чотири роки – неналежний термін розслідування розбитого ліктя, – ЄСПЛ

Avatar
ECHR: Ukrainian Aspect

автор

7 Червня 2018
|
2 477
|

рішення у справі «Дорнян проти Республіки Молдова»

Європейський суд з прав людини констатував порушення при розслідуванні заяв громадянина Молдови відповідно до ст. 3 (заборона катування) Конвенції про захист прав та основоположних свобод, що тривало 4 роки.

Відповідний прес-реліз рішення у справі «Дорнян проти Республіки Молдова» (заява № 27810/07) оприлюднено на сайті ЄСПЛ, передає  інформаційний ресурс «ECHR.Ukrainian Aspect».

Протягом кількох років чоловік подавав скарги до прокурорів на різні випадки нападу його колишньої дружини і дорослих дітей. Після чергового нападу на нього вдома родичі розбили йому лівий лікоть. Слідчі розглядали його скаргу протягом чотирьох років, але розслідування було в кінцевому підсумку припинене.

Посилаючись на статтю 3 (заборона катування) Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод пан Дорнян поскаржився до ЄСПЛ на відсутність ефективного розслідування його тверджень.

Суд у Страсбурзі погодився з доводами заявника і присудив сатисфакцію за спричинену моральну шкоду у розмірі 5000 євро.

З текстом прес-релізу рішення у справі «Дорнян проти Республіки Молдова» (заява № 27810/07) у перекладі президента Спілки адвокатів України Олександра Дроздова та директора АБ «Дроздова та партнери» Олени Дроздової можна ознайомитися за посиланням.

Підпишись прямо зараз!

Заповни форму, щоб отримувати новини на пошту