Адвокати оцінять ідею складення адмінпротоколу без порушника на предмет дотримання прав людини

Avatar
ECHR: Ukrainian Aspect

автор

27 Квітня 2020
|
2 783
|

складення адмінпротоколу без порушника

Які існують ризики порушення прав людини та основоположних свобод у разі ухвалення проекту Закону від 13.04.2020 №3327«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку складення протоколів про адміністративне правопорушення за порушення права на інформацію»?

Фахове обговорення цього питання серед адвокатів та науковців інціювавзасновник та експерт проекту ECHR. Ukrainian Aspect Олександр Дроздов.

Нагадаємо, удосконалювати процес пропонується шляхом:

  • збільшення часу на складення протоколу про адмінправопорушення з 24 годин до трьох місяців з моменту виявлення особи, яка вчинила правопорушення;
  • надання можливості складання протоколу за відсутності самого порушника.

Якщо особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, не була присутня при складанні протоколу про адміністративне правопорушення, пропонується, аби протокол складався у двох примірниках, один з яких направлявся особі, яка притягається до адміністративної відповідальності, на її адресу місця проживання або адресу місця роботи, служби.

Захід розпочнеться о 16:30 27 квітня на платформі Zoom (завантажити програму можна на її офіційному сайті). Долучитися до фахової дискусії можна отримавши ключ для доступу до вебінару, який буде розміщений на сторінці О.Дроздова у Фейсбуці перед початком заходу.

Відеозапис онлайн-конференції (оновлено).

Частина 1

Частина 2

Підпишись прямо зараз!

Заповни форму, щоб отримувати новини на пошту