Замовити скаргу

Avatar
ECHR: Ukrainian Aspect

автор

19 Лютого 2018
|
3 779
|

Замовити скаргу до Європейського суду з прав людиниЯкщо вбачається перспектива звернення до Європейського суду з прав людини, можна приступати до підготовки заяви (скарги). За умови її належного оформлення шанси перемогти у ЄСПЛ країну, що порушила ваші права, досить суттєві: чотири з п’яти заяв, які були прийняті судом, задовольняються.

Заяви можуть подаватися безпосередньо фізичною особою і на цьому етапі навіть не обов’язково мати адвоката.

Системою Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод встановлено «легкий» доступ до Суду: будь-хто безкоштовно може подати заяву. Достатньо надіслати до ЄСПЛ заповнений формуляр заяви з відповідними документами.

Втім, ми все ж радимо звернутися до фахівців на даному етапі. Річ у тім, що факт реєстрації заяви Судом не гарантує, що вона буде визнана прийнятною. За статистикою у 95% випадків Суд виносить рішення про неприйнятність звернення і, швидше за все, доопрацювати своє звернення у вас не вийде.

Згідно з рішенням ЄСПЛ у справі «Малиш та Іванін проти України» (скарги NN 40139/14 і 41418/14) 2014 року скарги, оформлення яких не відповідає поставленим вимогам, не переривають перебіг шестимісячного строку, відведеного на звернення до ЄСПЛ. Ви банально не встигнете переробити скаргу і подати її у належний строк, що не підлягає відновленню. Відтак, у вас фактично є єдиний шанс зробити все правильно.

Ми можемо як написати для вас скаргу до Європейського суду з прав людини, так і перевірити заяву, що була попредньо підготовлена вами.

Форма для звернення

Напишіть нам і ми обов'язково з Вами зв'яжемось

Підпишись прямо зараз!

Заповни форму, щоб отримувати новини на пошту