Оцінити перспективи звернення до ЄСПЛ

Avatar
ECHR: Ukrainian Aspect

автор

19 Лютого 2018
|
3 915
|

Оцінити перспективи звернення до ЄСПЛПеред тим, як братися за підготовку скарги до Європейського суду з прав людини, варто перш за все оцінити перспективи звернення до ЄСПЛ. Статистика скарг невтішна: у 95% випадків Суд виносить рішення про неприйнятність звернення.

Необхідно пересвідчитися, що дійсно існують ознаки порушення прав і інтересів, що захищаються Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, і з приводу яких ви маєте намір звертатися до ЄСПЛ. Також слід встановити, що вичерпано (в розумінні Суду) усі національні засоби захисту прав, перевірити, чи не пропущено встановлений термін звернення до ЄСПЛ, а також оцінити інші аспекти, пов’язані із критерієм прийнятності майбутньої заяви.

У будь-якому разі, якщо критерій прийнятності не буде додержано, Суд поверне вашу заяву листом, відтак, ваші зусилля виявляться марними.

Оцінка перспективи звернення до Європейського суду з прав людини – перший крок у Страсбург, який варто довірити фахівцям. Ви можете відсканувати наявні у вас документи (усі рішення українських судів, та інших органів влади, ваші скарги та заяви, інші документи та наявні проекти, та надіслати нам на адресу [email protected].

Ми обов’язково зв’яжемося з вами, за необхідності запитаємо додаткову інформацію та запропонуємо подальші напрями роботи.

Форма для звернення

Напишіть нам і ми обов'язково з Вами зв'яжемось

Підпишись прямо зараз!

Заповни форму, щоб отримувати новини на пошту