Експерти проекту ECHR: Ukrainian Aspect організовуватимуть семінари CECJ

Avatar
ECHR: Ukrainian Aspect

автор

26 Квітня 2019
|
2 336
|

Експерти проекту ECHR: Ukrainian Aspect організовуватимуть семінари CECJ

Європейський центр правового співробітництва запросив експертів проекту ECHR: Ukrainian Aspect до участі в організації і проведенні навчальних семінарів з питань захисту прав людини.

Домовленість про партнерські відносини було досягнуто між одним із засновників ECHR: Ukrainian Aspect, директором адвокатського бюро «Дроздова та партнери» Оленою Дроздовою та керівництвом Європейського центру правового співробітництва (CECJ, Centre Européen de coopération juridique).

Заходи, що організовуються CECJ, мають велику географію. З 2013 року вони були проведені в більш ніж 50 містах Європи (Іспанія, Франція, Італія, Німеччина, Швейцарія, Австрія, Велика Британія), США, Азії (Китай, ОАЕ) і Латинської Америки. По кожній з країн формується загальний список практичних питань, який потім розширюється з урахуванням правової специфіки.

На сьогоднішній день семінари CECJ охоплюють понад п’ять десятків різних галузей права. Зокрема, вони вже проводилися по «модному» праву (Мілан), з юридичних питань підтримки торгової діяльності в країнах Південної Америки (Буенос-Айрес), по захисту прав людини (Страсбург), з комерційного права Китаю (Шанхай), з юридичного супроводу кіноіндустрії в США (Лос-Анджелес), зі спортивного права в Швейцарії (Цюріх) і з міжнародного комерційного арбітражу (Гонконг, Стокгольм, Лондон).

Крім іншого, семінари CECJ є міжнародною платформою для спілкування адвокатів всіх країн, тому встановлення ділових зв’язків дає можливість максимально швидко і якісно задовольняти клієнтський інтерес попри існуючі кордони.

Підпишись прямо зараз!

Заповни форму, щоб отримувати новини на пошту